رُند کن، ۱۰۰  برابرش کن

به‌صورت تصادفی، ۱۰۰ برابر مبلغ رُند شده‌ی خرید کاربران، به‌عنوان جایزه به حساب آن‌ها خواهد نشست.

جایزه

روزانه ۱۵۰ میلیون تومان

شرط ورود
ساخت بلوباکس و فعال‌سازی سرویس رُند
زمان
از ۲۰ اسفند ۱۴۰۲
تا پایان ۲۳ فروردین ماه ۱۴۰۳

*تراکنش‌های مربوط به خرید روزانه‌ی عادی در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوند.

رُند کن، برنده شو

شرط ورود

فعال‌سازی سرویس رُند و کسب حداقل ۲۰۰ امتیاز

زمان

از ۲۰ اسفند ۱۴۰۲
تا پایان ۲ خرداد ماه ۱۴۰۳

نحوه‌ی امتیازدهی

هر تراکنش رُند شده، یک امتیاز + هر ۱۰ هزار تومان مبلغ رُند شده در هر روز، یک امتیاز

تاریخ قرعه‌کشی

۳ خرداد ماه ۱۴۰۳

جایزه ها

First winner

۱۰ جایزه ۲۰۰ میلیون تومانی

با کسب حداقل ۲۰۰۰ امتیاز

Second winner

۲۰ جایزه ۱۰۰ میلیون تومانی

با کسب حداقل ۱۰۰۰ امتیاز

Third winner

۲۰ جایزه ۵۰ میلیون تومانی

با کسب حداقل ۲۰۰ امتیاز

افرادی که در قرعه‌کشی ۱۰۰ میلیونی هستند، در قرعه‌کشی ۵۰ میلیونی هم شانس برنده شدن دارند.

افرادی که در قرعه‌کشی ۲۰۰ میلیونی هستند، در قرعه‌کشی ۱۰۰ و ۵۰ میلیونی هم شانس برنده شدن دارند.

توجه داشته باشید که مبالغ رُند شده تا وقتی داخل باکس باشند، امتیاز آن‌ها در آن روز محاسبه خواهد شد و اگر مبالغ رُند شده را از باکس خارج کنید، دیگر امتیاز جدیدی برای آن روز و روزهای بعدی کسب نخواهید کرد.

نحوه فعال‌سازی سرویس رُند

در اپلیکیشن بلوبانک سامان

سوالات متداول

ابتدا وارد اپلیکیشن بلو شوید، زیر موجودی حساب خود گزینه‌ی «باکس» را بزنید، در صفحه‌ای که باز می‌شود گزینه‌ی «باکس جدید» را بزنید و «باکس پس‌انداز» را انتخاب کنید؛ یک نام و عکس برای رُندباکس خود انتخاب کنید و در پایان کلید «ساخت باکس» را بزنید.

به بلوباکسی که سرویس رُند را روی آن فعال کنید، رُندباکس گفته می‌شود.

ابتدا وارد اپلیکیشن بلو شوید، زیر موجودی حساب خود گزینه‌ی «باکس» را انتخاب کنید، سپس روی یکی از باکس‌های خود بزنید، گزینه‌ی «رُند» را انتخاب کنید، فعال‌سازی رُند را روشن کنید، از بین گزینه‌های موجود تا ۵، ۱۰، ۲۰، ۵۰ و ۱۰۰ هزار تومان یک گزینه را انتخاب کنید.

امتیاز شما، جمع امتیاز دو بخش است. بخش اول براساس تعداد تراکنش‌های رُند شده‌ی شماست که برای هر تراکنش رُند شده، یک امتیاز خواهید گرفت. بخش دوم براساس مبلغ رُند شده‌ی خریدهای شماست که برای هر ۱۰ هزار تومان مبلغ رُند شده در پایان هر روز یک امتیاز دریافت می‌کنید.

از داخل اپلیکیشن بلو و قسمت بلوکلاب می‌توانید امتیاز کل خود را مشاهده کنید که امتیازهای شما در پایان هر روز محاسبه و به‌روزرسانی می‌شود. در بلوکلاب، کنار هر سطحی که امتیاز لازم آن را کسب کرده باشید، علامت تیک را خواهید دید.

امکان فعال‌سازی سرویس رُند برای همه باکس‌ها موجود است؛ اما هم‌زمان نمی‌توانید روی چند باکس سرویس رُند را داشته باشید؛ سرویس رُند فقط روی یک باکس می‌تواند فعال شود؛ بلوباکسی که شما انتخاب می‌کنید.

خیر، شما در هر سه قرعه‌کشی جایزه‌های ۵۰، ۱۰۰ و ۲۰۰ میلیون تومانی، شانس برنده شدن خواهید داشت.

خیر، شما در هر دو قرعه‌کشی جایزه‌های ۵۰، ۱۰۰ میلیون تومانی، شانس برنده شدن خواهید داشت.

خیر، حداقل امتیاز لازم برای شرکت در قرعه‌کشی جایزه‌ی ۵۰ میلیون تومانی، ۲۰۰ امتیاز است.

خیر، برای خریدهایی که مبلغ خودشان رُند است، هیچ امتیازی نخواهید گرفت.

اگر برنده شده باشید، حداکثر تا ۱۵ دقیقه بعد از خرید، مبلغ ۱۰۰ برابر عدد رُند شده‌ی شما به حساب‌تان خواهد نشست و پیامک برنده‌ی بلو را دریافت خواهید کرد.

خیر، شارژ حساب (افزایش موجودی) هیچ امتیازی ندارد و امتیازها فقط مربوط به تراکنش رُند و مبالغ رُند شده است.

خیر، انتقال پول به صورت کارت به کارت، پُل، پایا و ساتنا هیچ امتیازی ندارد.

خیر، موجودی کارت امتیازی ندارد؛ فقط تراکنش‌های رُند شده و مبالغ رُند شده که در رُندباکس شما ذخیره می‌شود، مهم است و محاسبه می‌شود.

با تغییر مبلغ رُند به تنهایی، هیچ تغییری در محاسبه امتیازهای شما ایجاد نخواهد شد.

بله، ولی امتیازهای مبالغ رُند شده و تراکنش‌های خرید رُند شده از روز ۲۰ اسفند ماه محاسبه می‌شود.

امتیازهای قبلی شما هیچ‌وقت از بین نمی‌رود.

امتیازهای قبلی شما هیچ‌وقت از بین نمی‌رود، اما برای مبالغ رُند شده‌ی باکس قبلی در روزهای بعد از جابه‌جایی سرویس رُند، دیگر امتیاز جدیدی نخواهید گرفت.

بله، بعد از غیرفعال کردن سرویس رُند اگر همچنان مبالغ رُند شده در رُندباکس شما باقی مانده باشد، در پایان هر روز امتیازهای آن محاسبه می‌شود.

سرویس رُند را چگونه فعال کنیم؟

برای فعال‌سازی سرویس رُند یکی از باکس‌های خود را که می‌خواهید باقی پول شما آنجا ذخیره شود، انتخاب کنید. اگر باکس ندارید به راحتی می‌توانید از یک تا ۱۰ باکس متفاوت بسازید. ابتدا وارد اپلیکیشن بلو شوید و از گزینه‌های پایین صفحه روی علامت خانه کلیک کنید. پایین موجودی حساب خود گزینه‌ی «باکس» را می‌بینید، آن را انتخاب کنید. بعد از انتخاب گزینه‌ی «باکس جدید» یک باکس با اسم و عکس دل‌خواه خود ایجاد کنید. امکان فعال کردن سرویس رُند برای تمام باکس‌های شما وجود دارد اما فقط می‌توانید روی یکی از باکس‌های خود آن‌را فعال کنید. بعد از فعال کردن رُند باید از بین گزینه‌های 5، 10، 20، 50 و 100 هزار تومان انتخاب کنید که می‌خواهید مبلغ تراکنش شما تا چه عددی رُند شود. حالا رند برای شما فعال شده است و بعد از هر تراکنش، این سرویس به‌صورت خودکار تا مبلغی که انتخاب کرده‌اید را رُند می‌کند و باقی مبلغ را در باکس انتخابی شما پس‌انداز می‌کند.
رُند همان پول خُردهایی است که به خاطر سنگین نشدن جیب‌های‌تان آن را دریافت نکرده‌اید یا کالاهای دیگری که فروشنده به‌خاطر نداشتن پول خُرد کافی به شما داده است و مدت‌ها ته کیف‌هایتان خاک می‌خورد. سرویس رُند به شما این امکان را می‌دهد که پول‌های خُردی که پس از هر خرید دریافت می‌کنید را پس‌انداز کنید.